CZ   EN

Při kosmetických ošetřeních používáme profesionální přípravky značky Dermalogica a Alcina. Veškeré produkty značky Dermalogica jsou vyvíjeny Mezinárodním dermálním institutem (IDI), vyrábějí se ve Spojených státech a vynikají vysokou účinností. Německá značka Alcina se zabývá již více než sto let důkladným výzkumem a vývojem nových produktů na základě farmaceutických norem a upřednostňuje přírodní látky.

Ošetření pleti DERMALOGICA

ProSkin 30rozbalovaci sipka 850 Kč

cílené 30-minutové ošetření pleti

Zaměřuje se na problém pleti, který je potřeba řešit nejvíce. Je vhodné pro všechny, kteří potřebují okamžitý zásah nebo jako tzv. udržovací ošetření mezi pravidelnými návštěvami kosmetického salonu.
Součástí tohoto ošetření je podrobná analýza pleti Face Mapping® včetně měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Podle aktuálního stavu a potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme 100 % na míru Vaší pleti. ProSkin30 je tvořeno 3 ošetřujícícími moduly: dvojí čištění, cílené ošetření a dermální vrstvení. Pro hloubkové čištění pleti a efektivní penetraci účinných látek do pleti používáme ultrazvukovou špachtli BT-micro®, její použití je zahrnuto v ceně ošetření.

ProSkin 60rozbalovaci sipka 1350 Kč

komplexní 60-minutové ošetření pro trvalé udržení zdravé a krásné pleti

ProSkin 60 je ideální jako pravidelné měsíční ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti. Součástí tohoto komplexního a intenzivního ošetření je podrobná analýza pleti Face Mapping® včetně měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Podle aktuálního stavu a potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme 100 % na míru Vaší pleti. Ošetření ProSkin 60 je tvořeno 6 ošetřujícími moduly: dvojí čištění, exfoliace, extrakce, dotyková terapie - krátká aromaterapeutická drenážně relaxační masáž, hloubkové ošetření a dermální vrstvení. Pro hloubkové čištění pleti a efektivní penetraci účinných látek do pleti používáme ultrazvukovou špachtli BT-micro®, její použití je zahrnuto v ceně ošetření.
K tomuto ošetření je možno si přiobjednat službu Dotykové terapie a prodloužit si tak zážitek z krátké aromaterapeutické drenážně relaxační masáže o další cílené a intenzivní masážní techniky až na 90 minut celkové doby ošetření.

Dotykové terapierozbalovaci sipka 200 Kč

doplňkové masáže

Cílené relaxační, regenerační či liftingové masáže, které je možno přiobjednat jako doplňkovou službu k ošetření ProSkin 60.

ProPowerPeel 30rozbalovaci sipka 1250 Kč

chemický peeling

Šetrný chemický peeling, který zkracuje dobu hojení na minimum a přitom přináší výjimečné výsledky. Vyhlazuje hrubý povrch pleti, odstraňuje jemné vrásky, stimuluje buněčnou obnovu a produkci kolagenu, léčí akné a minimalizuje projevy narušené pigmentace v pokožce v oblasti mezi pokožkou a škárou.
Nechte si od nás navrhnout sérii ošetření přímo pro potřeby své pleti, doporučovaný počet se pohybuje mezi 3-6 ošetřeními. Délka ošetření je 30 minut.

ProPowerPeel 60rozbalovaci sipka 1800 Kč

chemický peeling

Šetrný chemický peeling, který zkracuje dobu hojení na minimum a přitom přináší výjimečné výsledky. Vyhlazuje hrubý povrch pleti, odstraňuje jemné vrásky, stimuluje buněčnou obnovu a produkci kolagenu, léčí akné a minimalizuje projevy narušené pigmentace v pokožce v oblasti mezi pokožkou a škárou.
Nechte si od nás navrhnout sérii ošetření přímo pro potřeby své pleti, doporučovaný počet se pohybuje mezi 3-6 ošetřeními. Délka ošetření je 60 minut.

Ošetření pleti ALCINA

Alcina Complexrozbalovaci sipka 1000 Kč

komplexní 60-minutové ošetření pleti

Komplexní ošetření pleti ideální jako pravidelné měsíční ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti v rozumném čase.
Součástí ošetření je důkladná analýza pleti a měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Dle stavu a aktuálních potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme na míru jako hydratační - výrazně vylepší hloubkovou i povrchovou hydrataci pleti, energetické a regenerační - vyhladí a regeneruje, dodá pleti výživu, vitalitu a energii, liftingové -pleť vyhladí a zpevní, kolagenové-zřetelně zlepší vzhled pleti, vyhladí jemné vrásky, zvyší hydrataci pleti a pružnost, či jako péči o problematickou pleť-hloubkově pročistí a zklidní pleť se sklonem k zánětům anebo pleť mužskou s jejími specifickými potřebami.
Ošetření Alcina Complex zahrnuje: čištění pleti, exfoliaci, extrakce, krátkou masáž shiatsu, hloubkovou péči a dermální vrstvení.

Alcina Sparozbalovaci sipka 1300 Kč

intenzivní komplexní 90-minutové ošetření pleti

Součástí ošetření je důkladná analýza pleti a měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Dle stavu a aktuálních potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme na míru jako hydratační - výrazně zlepšují hloubkovou i povrchovou hydrataci pleti, energetická a regenerační - vyhlazují a regenerují, dodávají pleti výživu, vitalitu a navrací energii, liftingová -pleť vyhladí a zpevní, kolagenová-zřetelně zlepšují vzhled pleti, vyhlazují jemné vrásky, zvyšují hydrataci pleti a navrací ji pružnost, či jako péči o problematickou pleť-hloubkově pročistí a zklidní pleť se sklonem k zánětům anebo pleť mužskou.
Intenzivní komplexní ošetření AlcinaSpa zahnuje: čištění pleti, exfoliaci, krátkou masáž shiatsu a důkladnou relaxační, regenerační nebo liftingovou masáž dle stavu pleti, hloubkovou péči a dermální vrstvení. Pro hloubkové čištění pleti a efektivní penetraci účinných látek do pleti používáme ultrazvukovou špachtli BT-micro®, její použití je zahrnuto v ceně ošetření.

Colagen vlies maskarozbalovaci sipka 250 Kč

exkluzivní doplňková péče k ošetření Alcina Spa

Aplikace exkluzivní kolagenové vlies masky s aktivními pšeničnými proteiny s dlouhotrvajícím účinkem okamžitě vyhlazuje jemné vrásky, posiluje přirozenou ochrannou funkci pleti, zvyšuje hydrataci v pleti a navrací ji pružnost, zklidňuje a zmírňuje podráždění pleti. Je vhodná i pro extrémně citlivou pleť.

Ostatní služby

Barvení obočí100 Kč

Barvení řas100 Kč

Úprava obočí - pinzeta100 Kč

Úprava obočí - epilace Lycon Hot Wax250 Kč

Epilace horního rtu - Lycon Hot Wax200 Kč

Epilace brady - Lycon Hot Wax200 Kč

Epilace tváří - Lycon Hot Wax250 Kč

Epilace nosních dírek - Lycon Hot Wax200 Kč

Denní make-up Alcina50 Kč

CHCI SE OBJEDNAT