CZ   EN

Při kosmetických ošetřeních používáme profesionální přípravky značky Dermalogica a Alcina. Veškeré produkty značky Dermalogica jsou vyvíjeny Mezinárodním dermálním institutem (IDI), vyrábějí se ve Spojených státech a vynikají vysokou účinností. Německá značka Alcina se zabývá již více než sto let důkladným výzkumem a vývojem nových produktů na základě farmaceutických norem a upřednostňuje přírodní látky.

Ošetření pleti

ProSkin 30rozbalovaci sipka 900 Kč

expresní cílené 30-minutové ošetření pleti

Zaměřuje se na problém pleti, který je potřeba řešit nejvíce. Je vhodné pro všechny, kteří potřebují okamžitý zásah nebo jako tzv. udržovací ošetření mezi pravidelnými návštěvami kosmetického salonu.
Součástí tohoto ošetření je podrobná analýza pleti Face Mapping® včetně měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Podle aktuálního stavu a potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme 100 % na míru Vaší pleti. ProSkin30 je tvořeno 3 ošetřujícícími moduly: dvojí čištění, cílené ošetření a dermální vrstvení. Pro hloubkové čištění pleti a efektivní penetraci účinných látek do pleti používáme ultrazvukovou špachtli BT-micro®, její použití je zahrnuto v ceně ošetření.

ProSkin 60rozbalovaci sipka 1500 Kč

komplexní 60-minutové ošetření pro trvalé udržení zdravé a krásné pleti

ProSkin 60 je ideální jako pravidelné měsíční ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti. Součástí tohoto komplexního a intenzivního ošetření je podrobná analýza pleti Face Mapping® včetně měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Podle aktuálního stavu a potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme 100 % na míru Vaší pleti. Ošetření ProSkin 60 je tvořeno 6 ošetřujícími moduly: dvojí čištění, exfoliace, extrakce, dotyková terapie - krátká aromaterapeutická drenážně relaxační masáž, hloubkové ošetření a dermální vrstvení. Pro hloubkové čištění pleti a efektivní penetraci účinných látek do pleti používáme ultrazvukovou špachtli BT-micro®, její použití je zahrnuto v ceně ošetření.
K tomuto ošetření je možno si přiobjednat službu Dotykové terapie a prodloužit si tak zážitek z krátké aromaterapeutické drenážně relaxační masáže o další cílené a intenzivní masážní techniky až na 90 minut celkové doby ošetření.

ProPowerPeel 30rozbalovaci sipka 1400 Kč

chemický peeling Dermalogica, pouze obličej

Šetrný chemický peeling, který zkracuje dobu hojení na minimum a přitom přináší výjimečné výsledky. Vyhlazuje hrubý povrch pleti, odstraňuje jemné vrásky, stimuluje buněčnou obnovu a produkci kolagenu, léčí akné a minimalizuje projevy narušené pigmentace v pokožce v oblasti mezi pokožkou a škárou.
Nechte si od nás navrhnout sérii ošetření přímo pro potřeby své pleti, doporučovaný počet se pohybuje mezi 3-6 ošetřeními. Délka ošetření je 30 minut.

ProPowerPeel 60rozbalovaci sipka 1800 Kč

chemický peeling Dermalogica, obličej, krk a dekolt

Šetrný chemický peeling, který zkracuje dobu hojení na minimum a přitom přináší výjimečné výsledky. Vyhlazuje hrubý povrch pleti, odstraňuje jemné vrásky, stimuluje buněčnou obnovu a produkci kolagenu, léčí akné a minimalizuje projevy narušené pigmentace v pokožce v oblasti mezi pokožkou a škárou.
Nechte si od nás navrhnout sérii ošetření přímo pro potřeby své pleti, doporučovaný počet se pohybuje mezi 3-6 ošetřeními. Délka ošetření je 60 minut.

Intenzivní přístrojová mikrodermabraze 1500 Kč

60 min ošetření pleti s intenzivní přístrojovou mikrodermabrazí v kvalitě Dermalogica

Aromatherapy Sparozbalovaci sipka 1800 Kč

vysoce relaxační 90minutové ošetření Dermalogica doplněné o intenzivní masážní techniky a aromarituál na míru Vaší pleti

Oxyceutical Glowrozbalovaci sipka 2000 Kč

intenzivní přístrojové 90minutové ošetření pleti zaměřené na viditelné omlazení - zpevnění pokožky a lifting obličeje, vyhlazení vrásek, hlubokou hydrataci a regeneraci pleti

Lifting a regenerace očního okolí 200 Kč

k ošetření pleti, intenzivní přístrojový lifting a hřejivá regenerační maska pro Vaše povadlé či unavené oční okolí, s výrazným zlepšením mikrocirkulace a redukce kruhů pod očima

Regenerační zábal na ruce 100 Kč

k ošetření pleti

Alcina Complexrozbalovaci sipka 1100 Kč

komplexní 60-minutové ošetření pleti

Komplexní ošetření pleti ideální jako pravidelné měsíční ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti v rozumném čase.
Součástí ošetření je důkladná analýza pleti a měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Dle stavu a aktuálních potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme na míru jako hydratační - výrazně vylepší hloubkovou i povrchovou hydrataci pleti, energetické a regenerační - vyhladí a regeneruje, dodá pleti výživu, vitalitu a energii, liftingové -pleť vyhladí a zpevní, kolagenové-zřetelně zlepší vzhled pleti, vyhladí jemné vrásky, zvyší hydrataci pleti a pružnost, či jako péči o problematickou pleť-hloubkově pročistí a zklidní pleť se sklonem k zánětům anebo pleť mužskou s jejími specifickými potřebami.
Ošetření Alcina Complex zahrnuje: čištění pleti, exfoliaci, extrakce, krátkou masáž shiatsu, hloubkovou péči a dermální vrstvení.

Alcina Sparozbalovaci sipka 1400 Kč

intenzivní komplexní 90-minutové ošetření pleti

Součástí ošetření je důkladná analýza pleti a měření hydratace pleti přístrojem BT-analyze®. Dle stavu a aktuálních potřeb Vaší pleti ošetření sestavíme na míru jako hydratační - výrazně zlepšují hloubkovou i povrchovou hydrataci pleti, energetická a regenerační - vyhlazují a regenerují, dodávají pleti výživu, vitalitu a navrací energii, liftingová -pleť vyhladí a zpevní, kolagenová-zřetelně zlepšují vzhled pleti, vyhlazují jemné vrásky, zvyšují hydrataci pleti a navrací ji pružnost, či jako péči o problematickou pleť-hloubkově pročistí a zklidní pleť se sklonem k zánětům anebo pleť mužskou.
Intenzivní komplexní ošetření AlcinaSpa zahnuje: čištění pleti, exfoliaci, krátkou masáž shiatsu a důkladnou relaxační, regenerační nebo liftingovou masáž dle stavu pleti, hloubkovou péči a dermální vrstvení. Pro hloubkové čištění pleti a efektivní penetraci účinných látek do pleti používáme ultrazvukovou špachtli BT-micro®, její použití je zahrnuto v ceně ošetření.

Alcina Collagen Spa 1700 Kč

ošetření Alcina Spa s exkluzivní colagen vlies maskou

Obočí a řasy, epilace

Barvení obočí100 Kč

k ošetření pleti, barvení obočí klasickou kosmetickou barvou

Barvení řas200 Kč

k ošetření pleti nebo Brow Baru

Epilace obličej - Lycon Hot Wax - 1 místo: obočí/horní ret/brada/tváře 200 Kč

k ošetření pleti nebo Brow Baru

Brow Bar 500 Kč

úprava a barvení obočí klasickou kosmetickou barvou, dokonalé tvarování obočí šetrným voskem a pinzetou, 30 min

Brow Henna 700 Kč

úprava a barvení obočí bio brow hennou, intenzivní barva s efektem "tetování" a delší výdrží, dokonalé tvarování obočí šetrným voskem a pinzetou, 60 min

Make-up služby

Make-up MINI 100 Kč

k ošetření pleti, lehké zdokonalení v 5 minutách: tónovací krém/pudr, tvářenka, řasenka, lesk na rty

Denní make-up TOUCH-UP 200 Kč

k ošetření pleti, upravena na schůzku za 20 min: make-up, fixace, tvářenka/contouring, řasenka, rtěnka/lesk na rty

Denní make-up 700 Kč

k ošetření pleti, kompletní denní líčení, 60 min

Pleťová diagnostika a poradenství

Skin Bar 0 Kč

privátních 15 min pro nákup kosmetických přípravků s poradenstvím, mezi Vašimi pravidelnými ošetřeními pleti, pouze pro stálé zákaznice salonu

Diagnostika a poradenství péče o pleť 600 Kč

komplexní 60minutová diagnostika pleti včetně podrobné konzultace, přístrojového měření hydratace pleti a doporučení nejvhodnějších přípravků a postupů pro maximální efekt Vaší domácí péče. Pro nové zákaznice, které nechtějí anebo nemohou absolvovat ošetření pleti. Při nákupu kosmetických přípravků v minimální hodnotě 2000 Kč je cena 0 Kč

CHCI SE OBJEDNAT